Huawei P9 Lite Dual Sim White

    170,00 €

    Dostupnosť: Dočasné vypredané

Luxusný telefón Hauwei P9 Lite v bielom prevedení ponúka IPS displej s veľkosťou 5.2“ palcov. Jeho rozlíšenie predstavuje 1920 x 1080 pixelov. Na zadnej strane telefónu je umiestnený úžasný fotoaparát s rozlíšením 13 MpX. Vpredu sa nachádza 8 MpX fotoaparát. Vo vnútri telefónu sa nachádza osemjadrový procesor typu Kirin 650, ktorý dopĺňa operačná pamäť s veľkosťou 2 GB a úložný priestor s veľkosťou 16 GB. Rýchly a plynulý chod telefónu zabezpečí operačný systém Android 6.0 Marsmallow.

Hlavné vlastnosti produktu

Luxusný displej 

Huawei P9 je skvelý mobilný telefón, ktorý ponúka krásny IPS displej s veľkosťou 5.2“ palcov. Ponúka žiarivé farby a Full HD rozlíšenie. S telefónom si rozhodne vychutnáte detailný obraz či už pri prezeraní vašich fotografií alebo sledovaní filmov alebo videí. Jeho rozlíšenie predstavuje 1920 x 1080 pixelov. 

13 MpX zadný fotoaparát

Moderný telefón Huawei je vybavený fotoaparátom s ktorým spravíte dokonalé snímky a zachytíte tak všetky významné okamihy s priateľmi či rodinou. Na zadnej strane telefónu je umiestnený úžasný fotoaparát s rozlíšením až 13 MpX. Vpredu sa nachádza 8 MpX fotoaparát.

Vnútro telefónu

Vo vnútri telefónu sa nachádza osemjadrový procesor typu Kirin 650. Procesor dopĺňa operačná pamäť s veľkosťou 2 GB a pevný disk, ktorého veľkosť predstavuje 16 GB. Pamäť telefónu je možné rozšíriť prostredníctvom micro SD pamäťovej karty. V telefóne sa tiež nachádza grafický akcelerátor Mali-T880MP2. V telefóne sa tiež nachádza batéria s kapacitou 3000 mAh, ktorá zabezpečí dlhú výdrž a úspornú prevádzku.

Android Marsmallow

Rýchly a plynulý chod telefónu zabezpečí operačný systém Android 6.0 Marsmallow. Ponúka príjemne používateľské prostredie a jednoduché ovládanie, ktoré si rozhodne obľúbite. Telefón je tiež vybavený podporou siete LTE a bezdrôtovou technológiou na prenos dát Bluetooth. Rozhodne nechýba ani funkcia Wi-Fi pripojenia s ktorou budete môcť surfovať po internete vždy keď budete mať chuť.

Špecifikácia produktu

Základné parametre

Uhlopriečka displeja: 5,2 " Poskytovaný OS: Android Vnútorná kapacita pre ukladanie: 16 GB Slot pre pamäťovú kartu: Áno Rozlíšenie hlavného fotoaparátu: 13 MP 4G / LTE: Áno

Kategória

Značka: Huawei

Video

Uhlopriečka displeja: 5,2 "

Obrazovka

Rozlíšenie displeja: 1920 x 1080

Operačný systém

Poskytovaný OS: Android

Výkon

GPS: Áno Podpora Dual SIM: Áno Verzia operačného systému: 6.0

Dizajn

Farba: biela Typ displeja: IPS

Dátové úložisko

Kompatibilné pamäťové karty: MicroSD (TransFlash) Vnútorná kapacita pre ukladanie: 16 GB Slot pre pamäťovú kartu: Áno Vnútorná operačná pamäť: 2048 MB

Batérie

Kapacita batérie: 3000 mAh

Možnosti pripojenia

Bluetooth: Áno

Rádio

FM rádio: Áno

Fotoaparát

Predný fotoaparát: Áno Rozlíšenie hlavného fotoaparátu: 13 MP

Siete

3G: Áno 4G / LTE: Áno Wi-Fi: Áno

Procesor

Frekvencia procesoru:
Počet jadier procesora: 8