Potrebujete pomôcť? Zavolajte nám
+421 908 848 484
(Po - Pia: 9:00 - 17:00)

Samsung S5360 Galaxy Y Grey-použitý

Doprava: 3€
Pri nákupe nad 300€ doprava zadarmo
Telefón s malým telom, kam sa však podarilo poskladať tie najmodernejšie funkcie a žiaduci výkon.
Viac info
Popis
Parametre
Návod
Recenzie
Popis produktu

Popis produktu

Telefón s malým telom, kam sa však podarilo poskladať tie najmodernejšie funkcie a žiaduci výkon. Založený je na dotykovom displeji veľkosti 3,27 ", A tak sa vám pohodlne vojde do vrecka, a vy si môžete na cestách vychutnávať všetky vymoženosti. Vďaka procesoru s frekvenciou 1 GHz všetko funguje rýchlo - či prechádzate svoje fotografie, hudbu či videá alebo používate iné funkcie. Nechýba mu ani rýchle pripojenie a bohatý obsah, Ktorý sa postará o vašu zábavu. Tento mobilný telefón vám skrátka poskytne všetko, čo môžete chcieť!

Vďaka platforme Google Android 4.1 (Jelly Bean) je používanie tohto mobilného telefónu rýchle, plynulé a bezproblémové. Kompletne prispôsobiteľná domovská obrazovka s niekoľkými sekciami zariadi prístup k hlavným funkciám, obľúbeným kontaktom a všetkému, čo by ste chceli mať dostupné na jediný dotyk. Služba Game Hub Lite vám poskytuje jednoduchý prístup k prémiovým hrám, ktoré využívajú špičkové technológie spoločnosti Samsung.

Intuitívne a inovatívne pohybové užívateľské rozhranie rozpoznáva jednoduché pohyby, Pomocou ktorých možno pohodlne ovládať funkcie mobilného telefónu. Obráťte telefón displejom nadol a nikto vás už nebude rušiť. K dispozícii sú aj ovládacie prvky pre jednoduché fotografovanie, aby váš 3Mpx fotoaparát nezaháľal a okamžite digitalizovala vaše spomienky.

V telefóne máte predinštalovanú službu Dropbox a Cloud 0.5 pre synchronizačný zálohy kontaktov, záložiek, SMS správ aj vašich osobných dát. Tento obsah sa ukladá a zálohuje do cloudu, a môžete k nemu pristupovať odkiaľkoľvek prostredníctvom webového rozhrania.


Ďalšie informácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Samsung S5360 Galaxy Y Grey-použitý”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Doplnky 
Rýchle doručenie
produkty na sklade
Bezpečný nákup
Vaše dáta v bezpečí
Vernostný program
pre registrovaných zákazníkov
Cerifikovaný
technici a personál
© 2021 - Mobilnetelefony.sk - Všetky práva vyhradené
Developed by Lighthouse Media Solutions