Potrebujete pomôcť? Zavolajte nám
+421 908 848 484
(Po - Pia: 9:00 - 17:00)

FITBIT Surge, Small - Black

Doprava: 3€
Pri nákupe nad 300€ doprava zadarmo
Športové hodinky FITBIT Surge Small Black s obvodom 140-170 mm dokonale obopnú vašu ruku. Tieto presné hodinky sú vybavené modernými technológiami pre sledovanie vašej celodennej fyzickej aktivity. Poskytnú vám dokonalú motiváciu pre zvyšovanie výkonu a zároveň presne zobrazia váš pulz. Môžete sledovať spálené kalórie alebo účinok cvičenia a spaľovanie tuku. Hodinky FITBIT Surge Small Black sledujú trasu vášho pohybu pomocou integrovaného GPS, upozornia vás na hovor prichádzajúci do vášho telefónu a vyhodnotia kvalitu vášho spánku. Namerané hodnoty a výsledky môžete archivovať v počítači, tablete alebo mobile pomocou technológie Bluetooth 4.0. Batéria vydrží bez nabíjania 7 dní.
Viac info
Nie je možné uplatniť odpočet DPH - osobitný režim DPH, podľa § 66 zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH)
Popis
Parametre
Návod
Recenzie
Popis produktu

Spoločník na ceste za zdravím

Ak ste sa rozhodli pre aktívny život a zdravú stravu, vhodným doplnkom pre vaše plány sú inteligentné hodinky FITBIT Surge, ktoré vám pomôžu s vašim tréningom. Vďaka nim budete mať prehľad o všetkých vašich aktivitách počas cesty za vašim cieľom. S ich pomocou si môžete zlepšiť vaše výkony a vždy presne vedieť ako na tom ste. Majte hodinky stále so sebou, ostanete tak v kontakte a hodinky sa stanú vašou motiváciou za zdravším životom.

Spoločník na ceste za zdravím - FITBIT Surge

Zaznamenávanie všetkých športových výkonov

Hodinky ponúkajú množstvo funkcií pre zaznamenávanie vašich výkonov. Bez problémov môžete zaznamenávať rôzne druhy športových výkonov ako je napr. behanie, turistika, posilňovanie, plávanie a mnoho iných. Vašu komplexnú analýzu si môžete kedykoľvek prezerať alebo porovnávať vaše výkony a neustále sa zdokonaľovať v čomkoľvek, pre čo ste sa rozhodli.

Zaznamenávanie všetkých športových výkonov - FITBIT Surge

Neustále informácie o všetkom, čo robíte

FITBIT Surge zaznamenáva rôzne druhy výsledkov, ktoré sú dôležité pre váš výkon a motiváciu. S ich pomocou môžete sledovať vaše spálené či prijaté kalórie, srdečný tep, prejdenú vzdialenosť alebo kvalitu vášho spánku. Akákoľvek vaša denná i nočná aktivita bude pravidelne zaznamenávaná a vy budete vždy vedieť ako na tom ste.

Neustále informácie o všetkom, čo robíte - FITBIT Surge

Zaznamenávanie kvality spánku

Keď si po celodennej aktivite idete večer oddýchnuť, práca hodiniek nekončí. Hodinky automaticky sledujú priebeh vášho spánku a jeho kvality a ráno si môžete prezrieť detailné grafy a informácie o tom, ako váš spánok prebiehal a podľa potreby zlepšiť jeho kvalitu. Prispôsobený je aj praktický tichý budík, ktorý spríjemní vaše rána a vy nebudete nikam meškať.

Zaznamenávajte kvality spánku - FITBIT Surge

Pozrite si vaše výsledky kedykoľvek a kdekoľvek na vašom smartfóne

Inteligentné hodinky FITBIT Surge môžete veľmi jednoducho zosynchronizovať s vašim smartfónom alebo notebookom prostredníctvom bezdrôtovej technológie Bluetooth verzie 4.0. Vďaka tomuto prepojeniu môžete sledovať vaše výkony a záznamy na obrazovke vášho smartfónu nech ste kdekoľvek. K dispozícii tak budete mať presné a podrobné grafy a tabuľky, ktoré vás oboznámia so všetkými dôležitými údajmi.

Pozrite si vaše výsledky kedykoľvek a kdekoľvek na vašom smartfóne - FITBIT Surge


Ďalšie informácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “FITBIT Surge, Small - Black”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Doplnky 
Rýchle doručenie
produkty na sklade
Bezpečný nákup
Vaše dáta v bezpečí
Vernostný program
pre registrovaných zákazníkov
Cerifikovaný
technici a personál
© 2021 - Mobilnetelefony.sk - Všetky práva vyhradené
Developed by Lighthouse Media Solutions