Potrebujete pomôcť? Zavolajte nám
+421 908 848 484
(Po - Pia: 9:00 - 17:00)

Huawei FreeBuds 4i Ceramic White

Doprava: 3€
Pri nákupe nad 300€ doprava zadarmo
Bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom zaujmú kvalitou a najnovšími technológiami sprostredkujúcimi dokonalý zvuk. Pomocou adaptívneho ANC analyzujú zdroj nežiaducich ruchov a účinne ho eliminujú. Batéria udrží slúchadlá v prevádzke až na 10 hodín, pričom v nabíjacom puzdre získate ďalších 12. Prvotriedne spracované meniče sú zárukou kvalitnej interpretácie hudby. Citlivé mikrofóny reprodukujú váš hlas pri telefonovaní maximálne […]
Viac info
Popis
Parametre
Návod
Recenzie
Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom zaujmú kvalitou a najnovšími technológiami sprostredkujúcimi dokonalý zvuk. Pomocou adaptívneho ANC analyzujú zdroj nežiaducich ruchov a účinne ho eliminujú. Batéria udrží slúchadlá v prevádzke až na 10 hodín, pričom v nabíjacom puzdre získate ďalších 12. Prvotriedne spracované meniče sú zárukou kvalitnej interpretácie hudby. Citlivé mikrofóny reprodukujú váš hlas pri telefonovaní maximálne čisto, bez okolitého šumu.

Huawei FreeBuds 4i

Ničím nerušený zážitok

Pohybujete sa po rušnej ulici, nakupujete alebo sedíte v dopravnom prostriedku? S týmito slúchadlami vás nebudú vyrušovať žiadne ruchy z okolia. Vďaka citlivým mikrofónom identifikujú zdroj hluku a nastavia jeho eliminovanie tak, aby prakticky neexistoval. Pokiaľ však budete predsa len potrebovať vedieť, čo sa deje okolo vás, stačí si aktivovať špeciálny mód a hlasy či iné zvuky zostanú natoľko jasné, akoby ste nemali v ušiach žiadne slúchadlá.

Ničím nerušený zážitok

Vychutnajte si hudbu naplno

Pripravte sa na doslova koncertný zážitok. Model disponuje kvalitnými citlivými meničmi, takže do hĺbky prežijete každý tón aj hlboké basy. Nezáleží na tom, akým spôsobom máte nasadené slúchadlá. Prispôsobia sa akejkoľvek polohe.

Vychutnajte si hudbu naplno

Jasne a zreteľne

Huawei FreeBuds 4i odstraňujú ruchy z okolia aj počas handsfree telefonátov a navyše vylepšia váš hlas. Kombinácia inovatívnej technológie formovania lúča a umelej inteligencie zaistí, že keď sa práve nachádzate v hlučnom prostredí alebo na veternom mieste, na druhej strane aparátu vás bude každý čisto a zreteľne počuť.

Jasne a zreteľne

Spoločník na celý deň

Špeciálny ergonomický design slúchadiel dbá o to, aby ste sa s nimi cítili pohodlne počas celého dňa. Huawei FreeBuds 4i sú ideálnou voľbou na niekoľkohodinové hudobné maratóny – a to nielen vďaka svojmu komfortnému tvaru, ale aj spoľahlivej batérii. Na jedno nabitie dokážu pracovať až 10 hodín. Súčasťou balenia slúchadiel je tiež nabíjacie puzdro, ktoré predĺži ich výdrž o ďalších 22 hodín. Keď sa energia predsa len minie, pomocou rýchlonabíjania je prístroj v priebehu 10 minút pripravený na 4 hodiny zábavy.

Spoločník na celý deň

Jednoduchá obsluha

Model z dielne Huawei poteší bleskurýchlym prepojením s vašim zariadením. Stačí len otvoriť nabíjacie puzdro. Na ovládanie slúchadiel poslúžia mimoriadne citlivé dotykové senzory. Použitím niekoľkých prostých gest tak máte pod kontrolou prehrávanie hudby, hlasitosť i prijímanie telefonických hovorov.

Jednoduchá obsluha


Ďalšie informácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Huawei FreeBuds 4i Ceramic White”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Rýchle doručenie
produkty na sklade
Bezpečný nákup
Vaše dáta v bezpečí
Vernostný program
pre registrovaných zákazníkov
Cerifikovaný
technici a personál
© 2021 - Mobilnetelefony.sk - Všetky práva vyhradené
Developed by Lighthouse Media Solutions