Potrebujete pomôcť? Zavolajte nám
+421 908 848 484
(Po - Pia: 9:00 - 17:00)

Samsung Galaxy Gear S2 Black - použitý

Doprava: 3€
Pri nákupe nad 300€ doprava zadarmo
Hodinky Gear S2 od spoločnosti Samsung sa rýchlo stanú vašou súčasťou, bez ktorej sa nehnete ani na krok. Dostanú sa vám pod kožu nielen svojou nabitou výbavou, ale tiež jedinečným dizajnom inšpirovaným Atelierom Mendini, s ktorým dokonale vyzdvihnete svoj osobitý štýl. Hodinky v sebe skrývajú množstvo chytrých aplikácií na každý deň, ponúkajú široké možnosti pripojenia a dohliadnu aj na vaše zdravie. Ba čo viac, čoskoro ich budete môcť využiť i ako peňaženku.
Viac info
Nie je možné uplatniť odpočet DPH - osobitný režim DPH, podľa § 66 zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH)
Popis
Parametre
Návod
Recenzie
Popis produktu

Pre každú príležitosť

Hodinky Gear S2 perfektne obomknú vaše zápästie. Majú odolné telo z nerezovej ocele. Môžete si ich vziať ku každej príležitosti , pretože výmena pásku i prispôsobenie ciferníka je viac než jednoduché.

Majú šmrnc

Vkus, vtip a zmysel pre farby týmto hodinkám požičal Italský dizajnér a architekt Alessandro Mendini. Vďaka nemu vznikol aj sortiment jedinečných remienkov a ciferníkov, ktoré nezaprú svoju výnimočnosť a dokonale vyzdvihnú váš originálny štýl.

Kolom dokola

Stačí jemné otočenie prstencom a razom vám budú k dispozícii všetky základné funkcie smartphonu. Môžete tak prechádzať emaily, preskakovať skladby behom prehrávania alebo trebárs hľadať v mapách. S každým otočením bude váš svet o kúsok lepší.

Bdie nad vami

S aplikáciou S Health budete mať svoje zdravie pod kontrolou. Môžete sledovať tep svojho srdca, každodennú úroveň aktivity, počet ujdených krokov a dokonca i pomer medzi príjmom vody a kofeínu. Samozrejmosťou sú i motivačné správy, ktoré vás skvelo naladia na nadchádzajúcu aktivitu.

Bezdrôtové napájanie

Vďaka bezdrôtovému nabíjaciemu doku môžete svojim hodinkám dopriať prísun energie vždy, keď to budú potrebovať. Vy tak budete stále fit, zostanete pripojení a v neďalekej dobe s týmto modelom budete môcť dokonca aj platiť.

Prísun aplikácií

Aby pre vás tieto hodinky boli ozajstným prínosom, pripravuje pre vás spoločnosť Samsung spolu s partnermi stále nové aplikácie.

Jednoduché pripojenie

Chcete si ísť zabehať v rytme svojich obľúbených skladieb? S hodinkami Gear S2 to nie je problém. Majú v sebe totiž dostatok miesta pre váš celý obľúbený playlist, ktorý môžete jednoducho synchronizovať z vášho telefónu.

 

Súhrn

Typ displeja AMOLED
Uhlopriečka displeja 1.2 palce
Veľkosť úložiska 4 GB
Hmotnosť 0.047 g


Ďalšie informácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Samsung Galaxy Gear S2 Black - použitý”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Doplnky 
Rýchle doručenie
produkty na sklade
Bezpečný nákup
Vaše dáta v bezpečí
Vernostný program
pre registrovaných zákazníkov
Cerifikovaný
technici a personál
© 2021 - Mobilnetelefony.sk - Všetky práva vyhradené
Developed by Lighthouse Media Solutions