Potrebujete pomôcť? Zavolajte nám
+421 908 848 484
(Po - Pia: 9:00 - 17:00)

Silikonová podložka pre servis Green

Doprava: 3€
Pri nákupe nad 300€ doprava zadarmo
Silikonová podložka pre servis Green
Viac info
Popis
Parametre
Návod
Recenzie
Popis produktu
Mriežkové triediace diely, ktoré výrazne zlepšujú efektivitu práce - Silikónová podložka je vybavená štrbinami, ktoré pomáhajú klasifikovať IC čipy, malé skrutky na malých častiach, ktoré robia vašu opravu vždy organizovanú a zlepšujú pracovnú účinnosť a nemusíte sa obávať straty komponentov a dielov.
Silikónová žiaruvzdorná podložka: ideálna pre spájkovanie wok a opravy elektroniky; Komplexná údržba potrebná stolová podložka s antistatikom.
Spájkovacie materiály: Vyrobené z potravinového silikónu FDA, ktorý je flexibilný a trvanlivý, lepšie ako gumové rohože.
Veľkosť 13 "x 8.2" spájkovacia rohož je vysoko ohybná a odolná, zvinuje sa na ľahké uloženie a ruky poklepávajú, aby sa rohož udržiavala čistá alebo čistá vlhkou handričkou veľmi ľahko.
Flexibilné použitie vo vašom dennom živote - perfektná tepelnoizolačná silikónová podložka používaná na opravu počítačov alebo mobilných telefónov, demontáž malých elektronických zariadení. A používa sa vo veľkom meradle dielňa dielní, počítačových predajní, alebo dokonca flexibilné použitie do kuchyne, pekáreň, žehliaca doska, salón ect kdekoľvek si myslíte, že to môže byť ako tepelná izolácia mat.


Ďalšie informácie

Výrobca
Farba
Veľkosť displeja

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Silikonová podložka pre servis Green”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Doplnky 
Rýchle doručenie
produkty na sklade
Bezpečný nákup
Vaše dáta v bezpečí
Vernostný program
pre registrovaných zákazníkov
Cerifikovaný
technici a personál
© 2021 - Mobilnetelefony.sk - Všetky práva vyhradené
Developed by Lighthouse Media Solutions